Witaj w mojej przestrzeni, mam na imię Żaklina.

Jestem certyfikowaną przez KRI (Kundalini Research Institute) i I-SKY nauczycielką Jogi Kundalini 1 i 2 stopnia, certyfikowaną terapeutką Reiki wg metody dr Mikao Usui i Theta Healing, metodą Vienny Stibal. Studiuję również Totalną Biologię, bo wiem, że większość chorób, które nas dotyka, ma swoje źródło w emocjach. To często tam należy szukać ich przyczyny, wspierając leczenie tradycyjne.

Promuję zdrowy tryb życia i dietę roślinną. Jestem autorką cyklicznych Detoksów, na których poruszam tematy związane z emocjonalnym jedzeniem, programami z tego zakresu i złymi nawykami. Osobiście pożegnałam traumę głodu, która była obecna w mojej rodzinie od wielu pokoleń.

Jestem również przykładem na to, że zmian można dokonać w każdej sferze życia, niezależnie od wieku, czy początkowych ograniczeń. Kilka lat temu diametralnie zmieniłam swoje życie, zostawiając wieloletnią pracę w architekturze na rzecz Jogi Kundalini, która okazała się doskonałym narzędziem do rozwoju świadomości.

  • Zaczęłam nieco inaczej myśleć, jeść, spędzać wolny czas i budować relacje.
  • Joga nauczyła mnie szacunku do ludzi bez względu na to, jak mnie traktują.
  • Pokazała mi, że kiedy przychodzą trudności, nie wolno załamywać rąk, poddawać się, że warto iść właśnie wtedy do przodu, aby doświadczać i odrabiać swoje lekcje.
  • Bez względu na to jak jest źle, spokój i dobre nastawienie zawsze sprawiają, że zadziewają się cuda.
  • Codzienna praktyka wyrobiła we mnie nawyk systematyczności i uporządkowała to co wymagało porządku.
  • Nauczyła mnie radości i uśmiechu , który otwiera serca i drzwi dotąd zamknięte.
  • Spotykam się na macie ze sobą, uczę się jak żyć w ciszy w tym głośnym świecie, jak połączyć się z moim sercem i jak spośród tych wszystkich podszeptów w mojej głowie, wybrać właściwy.
  • Joga obdarowała mnie również wspaniałymi ludźmi, moją jogową rodziną, której częścią jesteś i Ty.

Jeśli wiec masz ochotę, na dobre zmiany w swoim życiu, zapraszam Cię serdecznie do mojej przestrzeni. Praktykuję jogę, bo wiem, że moje ciało jest bramą do przestrzeni SERCA, gdzie wszystko ma swój początek.

Sat Nam