Dlaczego Jogę Kundalini praktykujemy w białych ubraniach?

Joga Kundalini to praktyka nastawiona na:

  • zwiększenie naszej wrażliwości i świadomości
  • pola elektro-magnetycznego
  • wzmocnienie układu nerwowego

Noszenie bieli to nic innego jak tylko kolejne narzędzie, które:

  • wzmacnia projekcję
  • świadomość

Zachęcam aby ubrania, które zakładamy były z naturalnych materiałów: lnu, bawełny, jedwabiu lub wełny.

Dlaczego?

  • Barwniki chemiczne i tkaniny syntetyczne zakłócają działanie pola elektromagnetycznego ciała oraz nasz naturalny przepływ energii.

Nie unikniemy tego całkowicie, ale z pewnością ten wybór będzie wspierający. Naturalne włókna są wygodne i pozwalają skórze oddychać.

W tradycji Kundalini Jogi nauczano aby zakładać białe ubrania kiedy mamy zły dzień – to miało go odmienić. U mnie to działa.

  • Biel jest tym, co widzimy, gdy wszystkie długości fal światła są odbijane jednocześnie.
  • Noszenie bieli to symbol – biel bowiem odbija wszystko to co nie nasze i pozwala zwrócić się do wnętrza po odpowiedzi i wskazówki.
  • Kolor biały chroni i rozszerza również naszą aurę
  • Utrzymuje na najwyższym poziomie naszą moc.

Noszenie bieli może okazać się również dosyć wymagające, skłania nas do większej PRAKTYKI UWAŻNOŚCI. Zwracamy uwagę na to gdzie siadamy, co jemy aby się nie zabrudzić. To nic innego jak dodatkowa praktyka która zwiększa naszą ŚWIADOMOŚĆ.

Pamiętaj jednak, że noszenie bieli to twój wybór, masz tutaj pełną swobodę.

Jogę możesz ćwiczyć w dowolnym kolorze i dowolnym stylu ubioru (o ile możesz się w nim poruszać! )

Zachęcam Cię jednak, do eksperymentowania w tym temacie.

Zwróć uwagę na to, jak się czujesz, kiedy ćwiczysz w białych ubraniach..